Valiuta:    
LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Veiksmo kameros ir priedai


GoPro HERO + LCD
GoPro HERO + LCD

GoPro HERO + LCD

278.00 €

299.00
Sutaupote: 21.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: CHDHB-101
Gamintojas: GoPRO

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisHero + LCD leidžia lengvai fiksuoti ir dalintis vaizdo įrašais. Aukštos kokybės 1080p60 video įrašymas, patogus QuikCapture režimas, kuris leis pradėti filmavimą vienu mygtuko paspaudimu, foto funkcija, kuri fiksuoja veiksmų sekas iki 5 kadrų per sekundę. Kamera integruota į tvirtą, vandeniui atsparų dėklą (iki 40metrų). HERO+ užfiksuos nuotraukas ir video, kad jūs atrodytumėt tiesiog kaip : HEROJUS!

GoPro foto kokybė

Foto funkcijų įvairovė suteiks Jums galimybę dokumentuoti savo aistras, fiksuoti 8megapikselių kamera ir dalintis su draugais Facebook, Instagram ir kitose socialimiuose tinkluose. Time Lapse režimas automatiškai fiksuos nuotraukas kas kelias sekundes, tai puiki funkcija, kai mygtukas yra nepasiekiamas arba jūs tiesiog galėsite išsirinkti gražiausia iš visos serijos. Photo Burst fiksuoja iki 5 kadrų per sekundę.

Integruotas lietimui jautrus monitorius

HERO+ kamera su integruotu lietimui jautriu monitoriumi, kuris leidžia peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus, matyti kas yra filmuojama ar fotografuojama. Lengvai valdyti kameros nustatymus.

Valdyk, žiūrėk ir dalinkis su integruotu Wi-Fi + Bluetooth

HERO+ turi integruotus Wi-Fi ir Bluetooth, leidžiančius prisijungti prie GoPro App, Smart Remote, ir kitų irenginių. GoPro App paverčia Jūsų išmanujį telefona arba plančiatinį kompiuterį į nuotolinį monitorių ir valdymo pultą, leidžianti keisti visus kameros nustatymus, peržiūrėti užfiksuotas akimirkas, taipogi dalintis jomis per: elektroninį paštą, Facebook, ir kitus socialinius tinklus. Smart Remote leidžia Jums valdyti keletą kamerų vienu metu esančių netoliau kaip 180m (600\') nuo valdymo pultelio.

Tvirtas, atsparus vandeniui, "All in one" dizainas

Hero kamera pagaminta tvirtame dėkle, kuris atsparus vandeniui (iki40m) purvui, sniegui, tad galite pasiimti ją visur ir nerimauti, kad jai kas nors atsitiks.

Maža ir lengva 

Hero kameros svoris tik 110,76gr. Ji yra super maža ir kompaktiška, tad jūs galėsite ją tvirtinti įvairiuose vietose ir patogiai transportuoti.

Patogus QuikCapture režimas

Kuris leis pradėti filmavimą vienu mygtuko paspaudimu, foto funkcija, kuri fiksuoja veiksmų sekas iki 5 kadrų per sekundę. 

Hero funkcija "SuperView" video režimas

Aprėpia vaizdą svaiginančiu plačiu kampu. Taip galite daugiau nufilmuoti savęs ir aplinkos, ir turėti gražią, itin įdomią filmuotą medžiagą.  

Auto Low Light režimas

Išmaniai pakeičia kardų per sekundę skaičių atsižvelgdamas į situaciją, taip sustiprindamas vaizdo kokybę sudėtingomis silpno apšvietimo sąlygomis.    

Labai platus filmavimo kampas.

Įmontuotas mikrofonas

Hero kamera įmontuotas mikrofonas atkuria net ir subtiliausius atgargarsius - nuo žmonių minios iki riaumojančių variklių. Skeleton Backdoor dureles sustipriną garsą mažiau vėjuotose, sausose vietose.  

GoPro Studio - programinė įranga

Atsisiųskite nemokamą GoPro Studio programinę irangą ir padarykite daugiau su GoPro filmuota medžiaga nei bet kada anksčiau. Lengva importuoti savo turinį, redaguoti ir galiausiai dalintis su pasauliu. 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
salonas@vilbra.lt

Taip pat mus rasite